Paseky nad Jizerou

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mateřská škola

Email Drukuj PDF

 

Mateřská škola v Pasekách nad Jizerou má již své padesátileté výročí založení za sebou. Sídlí ve vilce č.p. 264 v dolní části obce.  Ke svým aktivitám využívá také přilehlou oplocenou zahradu s altánem, houpačkami a průlezkami.

Jedná se o jednotřídní zařízení rodinného typu s maximální kapacitou 20 dětí. Přijímány jsou děti od 2 do 7  let z Pasek a blízkého okolí.

Škola pracuje podle školního vzdělávacího programu: „ Pojeď s námi kolem světa“, který je zpracován v souladu s RVP. Provází děti  po celý rok událostmi a svátky v místě bydliště, ukazuje i život za hranicemi. Učí poznávat přírodu, lidi a vše, co je obklopuje. Rozvíjí jejich myšlení, chápání, paměť, empatii, mezilidské vztahy, zvídavost a zájem o svět kolem nich, tvořivost a kreativitu.

Naplňovat tyto cíle pomáhají výlety a exkurze do blízkého i vzdálenějšího okolí, divadelní představení, lyžařský i plavecký kurz.

Soutěživé hry – indiánská stopovaná a sportovní pětiboj, dále výpravy ke krmelci, maškarní bál a rej duchů jako připomínka Halloween. Skupinové práce pomáhají  naučit se spolupracovat s ostatními – od  výroby nejrůznějších výukových plakátů, výkresů a výrobků ( třeba pletení housek, zdobení perníků) , až po nacvičení společné besídky, která je vždy výsledkem snažení se všech.

Organizace školního roku:
Provoz od : 1.9. do 31. 8.

Provozní doba:  7.00-16.00 hod


Personální zajištění:

Ředitelka a učitelka :  Mgr. Dita Erlebachová

Vedoucí školní jídelny, kuchařka a uklizečka :  Olga Cicvárková

 

Adresa  512 47 Paseky nad Jizerou 264
Telefon 481 523 234
Mobil 731 155 264
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 GDPR - přehled agend zpracovávajících osobní údaje v MŠ

Foto ze života mateřské školy na  http://fotozpasek.rajce.idnes.cz/ .

 

Urzędowa tablica ogłoszeń

Obec Paseky nad Jize...
DATUM VYVESENI
14.8.2019

Obec Paseky nad Jize...
DATUM VYVESENI
21.6.2019

Obec Paseky nad Jize...
DATUM VYVESENI
21.6.2019

Obec Paseky nad Jize...
DATUM VYVESENI
6.5.2019

Obec Paseky nad Jize...
DATUM VYVESENI
27.3.2019

Externí odkazy