Paseky nad Jizerou

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Paseky nad Jizerou

Sbor dobrovolných hasičů

Email Drukuj PDF

Sbor dobrovolných hasičů v Pasekách nad Jizerou Vás zve na VÝROČNÍ VALNOU HROMADU,která se koná v pátek 30.11.2018 od 19.00 hod v restauraci U Zapadlých vlastenců s tímto programem:

1. Zahájení
2. Volba návrhové komise
3. Zpráva o činnosti a hospodaření SDH
4. Revizní zpráva
5. Plán práce na rok 2019
6. Diskuze
7. Schválení usnesení
8. Závěr

Členské průkazy a příspěvek 100,- Kč na rok 2019 vezměte s sebou. 

Srdečně zve výbor SDH

 

Muzeum v Pasekách hledá nového průvodce

Email Drukuj PDF

Správa Krkonošského národního parku hledá vhodného kandidáta na pozici průvodce v Krkonošském muzeu - Památníku zapadlých vlastenců v Pasekách nad Jizerou. Přihlášku je možné doručit e-mailem, osobně nebo poštou na adresu Správy KRNAP, Dobrovského 3, 543 01 Vrchlabí do 14. 12. 2018. Více informací nalezete na úřední desce Správy KRNAP.

 

Změna č. 1 územního plánu Paseky nad Jizerou

Email Drukuj PDF

Proces změny č. 1 územního plánu Paseky nad Jizerou postoupil do další etapy. Byla dokončena a předána dokumentace SEA, v rámci které jsou vyhodnoceny vlivy jednotlivých záměrů na životní prostředí a na území NATURA 2000. Bylo též zpracováno vyhodnocení vlivů územního plánu na udržitelný rozvoj území. Následuje neveřejné jednání o návrhu změny územního plánu s dotčenými orgány státní správy. Na základě jejich stanovisek proběhne v případě potřeby úprava návrhu. V této fázi je možné zaslat pořizovateli (Stavební úřad MěÚ Rokytnice nad Jizerou) písemně svoje připomínky. Dokumentace je zveřejněna na elektronické úřední desce. Do dokumentace je možné nahlédnout též na MěÚ Rokytnice nad Jizerou, stavebním úřadě (PO, St 8 - 12 a 13 - 17 hod, v ostatní pracovní dny po dohodě) a OÚ Paseky nad Jizerou ( Po 8 - 17 hod, St 8 - 13 hod, v ostatní pracovní dny po dohodě). Následujícím krokem bude veřejné projednání návrhu změny ÚP. Předpokládá se účast veřejnosti, oprávněné osoby mohou nejpozději do 7 dnů po veřejném jednání podat námitky nebo připomínky. Poté budou vyhodnoceny výsledky veřejného projednání návrhu změny ÚP a dle závažnosti provedeny opravy, případně přepracování ÚP. Pořizovatel přezkoumá soulad návrhu územního plánu s platnými předpisy a dojde-li k závěru, že návrh územního plánu není v rozporu se zákonem a dalšími předpisy, předá návrh na vydání změny územního plánu s jeho odůvodněním zastupitelstvu obce. Zastupitelstvo poté vydá změnu ÚP formou opatření obecné povahy. 

 

Dočasné uzavření Krkonošského muzea v Pasekách

Email Drukuj PDF

Krkonošské muzeum - Památník zapadlých vlastenců v Pasekách nad Jizerou bude od dubna 2017 do konce roku 2018 pro veřejnost uzavřeno. Důvodem je kompletní rekonstrukce objektu a obnova expozic. Témata expozičních prostor se nezmění, po rekonstrukci budou prezentována v nových výstavních prostorách a mobiliáři.
Poslední březnový týden budou mít návštěvníci možnost nahlédnout do plánů připravované rekonstrukce. Vstup do Památníku bude v tomto týdnu zdarma.

Badatelské dotazy v rámci možností zodpovíme na emailu -   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit na počátku roku 2019.
 

Obec Paseky nad Jizerou

Email Drukuj PDF

Změny ve vydávání občanských průkazů a cestovních pasů od 1. července 2018.

Přiložené soubory:
FileFile size
Download this file (Občanské průkazy.pdf)Občanské průkazy.pdf1412 Kb
Download this file (Cestovní pasy.pdf)Cestovní pasy.pdf758 Kb
 


Strona 1 z 3

Urzędowa tablica ogłoszeń

Obec Paseky nad Jize...
DATUM VYVESENI
21.11.2018

Obec Paseky nad Jize...
DATUM VYVESENI
20.11.2018

Obec Paseky nad Jize...
DATUM VYVESENI
20.11.2018

MŠ Paseky nad Jizero...
DATUM VYVESENI
19.11.2018

MŠ Paseky nad Jizero...
DATUM VYVESENI
19.11.2018

Externí odkazy