Paseky nad Jizerou

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Správci inženýrských sítí v obci

Email Tisk PDF
ELEKTŘINA     ČEZ  

zákaznická linka

840840840

poruchy

840850860

TELEFON Telefónica O2  

poruchy

800184084

žádost o vyjádření k existenci sítí elektronických komunikací naleznete zde

VODOVOD

Obec

Paseky nad Jizerou                              

481523638

poruchy

721617134       

Připojení na vodovod i kanalizaci musí být předem odsouhlaseno provozovatelem, t.j. obcí Paseky nad Jizerou. Následně je nuté uzavřít s provozovatelem smlouvu o připojení.

Provoz splaškové kanalizace se řídí kanalizačním řádem.

SPLAŠKOVÁ KANALIZACE             

Obec

Paseky nad Jizerou

481523638

poruchy

721617134


 

Služba e-UtilityReport pomáhá stavebníkům na Jilemnicku

Svazek obcí Jilemnicko nabízí svým občanům novou bezplatnou službu mající za cíl zjednodušit agendu spojenou s procesem “vyjádření k existenci sítí“.

Na webových stránkách města Jilemnice a Rokytnice nad Jizerou byl zřízen odkaz pro přístup k aplikaci e-UtilityReport, kde je žadatel systematicky veden k vyplnění formuláře pro vytvoření „Žádosti o vyjádření k existenci sítí“. Žadatel na základě vyplněného formuláře rozešle elektronickou žádost všem správcům inženýrských sítí, kteří jsou pro dané území aktivně zapojeni do služby. Pro ostatní správce inženýrských sítí, kteří prozatím neumožňují příjem žádostí touto formou, jsou vygenerovány PDF soubory pro možnost vytištění a doručení svépomocí. Vytvořená žádost je v souladu s platnou legislativou.

Ve spolupráci s provozovatelem služby (firma HRDLIČKA spol. s r.o.) byl pro působnost stavebních úřadů Jilemnice a Rokytnice nad Jizerou sestaven tzv. registr správců, což je aktuální seznam správců sítí, jejichž inženýrské sítě se na daném území vyskytují.

Služba e-UtilityReport je pro žadatele elegantní, rychlý a bezplatný způsob, jak podat žádost o vyjádření správcům inženýrských sítí tak, aby žádný nebyl opomenut a aby žádosti jednotlivým správcům nebyly odesílány nadbytečně. K podání žádosti postačí připojení na internet a běžný webový prohlížeč. Ovládání aplikace je jednoduché, intuitivní a doplněno nápovědou pro jednotlivé kroky. Více informací o službě a dalších připojených městech se dozvíte na http://zadost.mawis.eu.

 

 

Úřední deska

Obec Paseky nad Jize...
Vyvěšeno:
14.8.2020

Exekutorský úřad Pra...
Vyvěšeno:
6.8.2020

Obec Paseky nad Jize...
Vyvěšeno:
29.7.2020

Krajská hygienická s...
Vyvěšeno:
22.7.2020

Obec Paseky nad Jize...
Vyvěšeno:
26.6.2020

Externí odkazy