Paseky nad Jizerou

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Správa KRNAP uzavřela infocentra, muzea a ekocentrum veřejnosti

Email Tisk PDF

Z důvodu prevence šíření nákazy koronavirem Covid-19 rozhodlo vedení Správy KRNAP o uzavření všech zařízení pro veřejnost. Opatření platí od 12.3.2020 do odvolání. Do režimu částečně omezeného provozu přechází i další pracoviště Správy KRNAP. 

Uzavřena tak jsou již nyní Krkonošská muzea Správy KRNAP v Harrachově, Jilemnici, Pasekách nad Jizerou a Vrchlabí, stejně jako infocentra v Harrachově, Peci pod Sněžkou, Špindlerově Mlýně a Vrchlabí. Veřejnosti je uzavřeno také Centrum environmentálního vzdělávání Krtek ve Vrchlabí. Všechny akce, plánované v těchto zařízeních do konce března, byly zrušeny.

Zrušeny nebyly akce v terénu (fotovycházka nebo akce z cyklu Nás učí příroda za obojživelníky či jeleny).

Vyřizování dokladů k vjezdu do národního parku na informačních centrech probíhá beze změny, jen je nutné kontaktovat obsluhu telefonicky (stačí na místě, telefonní číslo najdete na dveřích infocentra, není třeba se domlouvat předem).

Prosíme rovněž všechny, kdo si potřebují cokoli vyřídit na Správě KRNAP, včetně pracoviště odboru státní správy, aby na minimum omezili osobní kontakt a maximum možného vyřídili jiným způsobem – telefonicky, e-mailem či datovou schránkou. 

Záchranná stanice pro zraněné živočichy zůstává v provozu.

Další informace o aktuálním dění na území Krkonošského národního parku i v jeho okolí najdete na facebookovém profilu http://www.facebook.com/spravakrnap

Bližší informace:

Mgr. Radek Drahný, MBA, tiskový mluvčí, vedoucí oddělení styku s veřejností Správy KRNAP

tel.: 737 209 900, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript www.krnap.cz

 

Úřední deska

Obec Paseky nad Jize...
Vyvěšeno:
27.3.2020

Obec Paseky nad Jize...
Vyvěšeno:
18.3.2020

Obec Paseky nad Jize...
Vyvěšeno:
13.3.2020

Obec Paseky nad Jize...
Vyvěšeno:
9.3.2020

Obec Paseky nad Jize...
Vyvěšeno:
9.3.2020

Externí odkazy